Dveře a okna

 

AKČNÍ NABÍDKA

 

Plastová okna & plastové dveře
Dřevěná okna & dřevěné dveře

Dveře a okna OTHERM

Poskytujeme prodej a montáž všech druhů oken a dveří. Současně Vám nabízíme expertní analýzu, poradenství a pomoc s výběrem těch správných oken či dveří.

Nabízíme vám kupříkladu velmi kvalitní dřevěná okna a dveře či plastová okna a dveře. U rekonstrukcí starších budov oceníte možnost výběru špaletových oken.

Okna OTHERM

Plastová okna Otherm jsou česká okna s vysokou kvalitou provedení. Značka OTHERM je předním českým výrobcem plastových oken, dveří, hliníkových, dřevohliníkových i dřevěných oken a dveří. Otherm je značka širokého sortimentu otvorových výplní nejvyšší kvality. Vyrábíme, dodáváme a montujeme plastová okna, plastové dveře, hliníková okna a dveře, zimní zahrady včetně veškerého příslušenství a doplňků.

Dodávka na klíč

Naším cílem je maximální spokojenost každého zákazníka, proto dbáme nejen na kvalitu výroby oken a dveří, ale i na kvalitu a rozsah souvisejících služeb. Díky tomu není společnost OTHERM pouhým dodavatelem, ale je vnímána jako partner při výběru a dodávce plastových, hliníkových či dřevěných oken a dveří pro Váš dům či byt.

Zakázková výroba

Otherm montuje plastová okna a taktéž plastové dveře, hliníková okna a dveře na zakázku. Vyrábíme různé profily, které se hodí na každý dům či byt. 

Ověřená kvalita

Kvalitu služeb společnosti OTHERM může potvrdit již více než 300.000 spokojených zákazníků z celé ČR, kteří si vybrali plastová okna či jiné produkty společnosti Otherm.

20. 9. Oleg

Zítra: Matouš


http://www.othermholesovice.cz/index.php?nid=8162&lid=CZ&oid=1544622

Návštěvnost stránek

052430
paticka[3].jpg