Plastová okna

Plastová okna Otherm jsou zárukou kvality.

Plastová okna Otherm jsou vysoce trvanlivé, mají skvělé izolační vlastnosti a vyrábí se v různých profilech a barevných variantách. Otherm vyrábí plastová okna z prvotřídního německého profilu SALAMANDER s garantovanou briliantovou bělostí. Dodávané profily plastových oken jsou třídy A, jenž se vyznačuje velkou tloušťkou stěn oken a tedy i stabilitou rámu. Díky těmto pevným vlastnostem se okna nijak nekřivý, nekroutí a zachovávají naprosto pevný tvar po dobu mnoha desítek let. Plastová okna drží svůj tvar a dovírání je tedy snadné a naprosto jednoduché. Plastová okna mají díky přesnému dovírání výborné tepelné vlastnosti, čímž Vám ušetří mnoho peněz za energie. Díky oknům Otherm ušetříte do budoucna spousty peněz za energie, lze tedy říci že plastová okna Otherm se Vám sami zaplatí a to asi do 5 až 7 let.

Plastová okna s německým kováním

Naše okna jsou vybaveny celoobvodovým německým kováním Siegenia – Aubi TITAN AF se zvýšeným stupněm bezpečnosti a rolničkovými čepy pro snadný chod kování. Křídla a rámy pro plastová okna jsou vyztužena 1,5 - 2 mm ocelovou pozinkovanou výztuhou, zaručující dokonalou statickou pevnost.

Tepelně izolační sklo plastových oken 

Plastová okna mají izolační dvojsklo nebo trojsklo. Na přání lze dodat skla bezpečnostní skla, protisluneční skla, ornamentální, s vyšší tepelnou izolací nebo zvukově izolační skla, včetně vnitřních ozdobných mřížek. Skla plastových oken mají výborné tepelné vlastnosti a jsou vysoce odolné proti poškrábání a opotřebení. Plastová okna tak můžete mít s různými ozdobnými pásky, s neprůhlednými skly, protihlukové a podobně.

Šest profilů pro plastová okna

Plastová okna nabízíme v šesti profilových řadách. Naši odborníci na základě Vašich požadavků rádi navrhnou řešení právě pro Váš dům či byt. Řešení plastových oken na míru vzhledem k Vašemu bytu či domu je silnou doménou těchto oken. Stačí pokud nám dodáte rozměry oken jaké potřebujete a my Vám navrhneme a vyrobíme taková plastová okna, která přesně zapadnou do Vašeho projektu. Vyrábíme jak běžná plastová okna, tak trojúhelníková okna, obdelníková, čtvercová i kulatá, každému splníme jeho přání.

Jaká plastová okna zvolit?

Plastová okna

Plastová okna jsou pohodlnou a ekonomickou variantou při výběru nových oken. Plastová okna vynikají minimálními nároky na údržbu, dlouhotrvajícím leskem, dokonalou tepelnou a hlukovou izolací, vysokou odolností a extrémně dlouhou životností. Plastová okna vyrábíme v různých barevných dekorech, například v imitaci dřeva.

Řez plastovým oknem

 1. Zasklívací lišta
  je vyráběna s těsněním koextrudovaným ze speciálního měkčeného plastu a je opatřena zámkem, který se „zaklapne“ do příslušné drážky v okenním křídle.
 2. Plastový distanční rámeček
  zajišťuje „teplý“ okraj skla. Okna OTHERM jsou standardně dodávána s distančním rámečkem.
 3. Plastové profily okenních systémů s 5 komorami
  s hloubkou 73 - 76 mm. Klasické tvary s lehce zaoblenými hranami. Dokonalé linie a plochy bez drážek zaručují snadnou údržbu oken OTHERM. Nabízíme také 7komorový profil ZETA s hloubkou 76 mm.
 4. Izolační dvojsklo či trojsklo s inertním plynem (argon)
 5. Trojité či dvojité těsnění na křídle a v rámu
  z kvalitního materiálu. Optimální přítlačné sevření zajišťuje výbornou těsnost plastových oken a hliníkových oken OTHERM i při hnaném dešti. Systém s dorazovým těsněním v rámu i na křídle okna nabízí velmi dobré vlastnosti a snadnou údržbu díky jednoduchým tvarům.
 6. Drážka pro celoobvodové kování
  stříbrné barvy s integrovanou pojistkou proti nesprávné manipulaci a s řízenou mikroventilací. Speciální hříbkovité čepy bezpečnostního kování garantují zvýšenou odolnost oken OTHERM proti vloupání.
 7. Speciálně tvarovaná ocelová pozinkovaná výztuha
  v rámu i v křídle zajišťuje vynikající vlastnosti plastových oken a hliníkových oken OTHERM a jejich tvarovou stálost.
 
 

 

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela


http://www.othermholesovice.cz/index.php?nid=8162&lid=CZ&oid=1544622

Návštěvnost stránek

052909
paticka[3].jpg