O OTHERMu

Jsme českou společností se silným zázemím. Naše výrobní kapacity závodu v Husinci nás řadí mezi největší výrobce plastových výplní v ČR. Obchodní zastoupení máme po celé republice.
 
 
V Čechách prodáváme naše výrobky jak přímým prodejem, tak prodejem za podpory našich smluvních partnerů. Okna samozřejmě prodáváme s plným servisem tj. včetně zaměření, dopravy a montáže, kterou provádí naši technici.
 
 
Naše výrobní linky jsou na všech důležitých pracovních operacích vybaveny nejmodernějšími špičkovými CNC stroji v ČR a tím dosahujeme dokonalého zpracování profilů. Denní kapacita 9 výrobních linek je cca 1 200 oken. S našimi profesně zkušenými pracovníky vyrábíme vysoce kvalitní výrobky s nadstandardní životností, zajišťující klid a pohodlí pro Vás.   Naše okna stále zdokonalujeme a kráčíme s novými světovými trendy. Ať již ve tvarech a struktuře profilu, tak i v druzích kování a jeho funkcích nebo v použití skel. Tým techniků neustále sleduje kvalitu našich výrobků.
 
 
Každé okno je samostatně zkoušeno a je překontrolována jeho funkčnost. Pod stálým dohledem jsou i všechny vstupy do naší výrobní linky a to i přesto, že jsou používány jen výrobky osvědčených a známých dodavatelů jako jsou např. SALAMANDER, Siegenia-Aubi, Wurth, KFV, Voestalpine Stahlhandel, Geze, Hoppe.

WINDOW HOLDING a.s.
Od 31.12.2009 došlo v důsledku fúze sloučením k zániku společnosti: Otherm a.s., se sídlem Husinec, Sklářská 48, okres Prachatice, 38301, IČ: 28068033, spisová značka: odd. B, vložka 1760, zapsaná Krajským soudem v Českých Budějovicích.
 
Nástupnickou společností je:

 

  

 

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela


http://www.othermholesovice.cz/index.php?nid=8162&lid=CZ&oid=1544622

Návštěvnost stránek

052909
paticka[3].jpg