Zasklení oken

Možnosti zasklení

Značka Otherm nabízí také zasklení plastových oken. Skla nabízíme v různém provedení. Využíváme izolační dvojskla, bezpečností skla, protihlukové skla, protisluneční a izolační skla s tepelnou ochranou. Zasklení oken může být různobarevné, moderní, luxusní či estetické. naše skla do plastových oken nejsou jen hezké, ale jsou také funkční. Izolační dvojskla zajistí dokonalou tepelnou izolaci, pořízením těchto skel ušetříte mnoho peněz na budoucí vytápění. Ušetřete za energie.

Izolační dvojskla

Izolační dvojskla jsou dnes při narůstajícím výdajům za energie nutností. Všechny vyráběné výplně jsou zaskleny izolačním dvojsklem o tloušťce 24 mm (float 4 mm - mezera 16 mm naplněna netečným plynem Argon – float 4 mm). Vzdálenost mezi jednotlivými skly vymezuje dutý nerezový distanční rámeček plněný vysoušecím prostředkem. Ke zlepšení tepelně izolačních vlastností se meziprostor plní plynem s nízkou tepelnou vodivostí, jako je argon, nebo krypton. Izolační dvojskla plastových oken Otherm jsou zárukou velmi dobrých izolačních a protihlukových vlastnotí.
 
Teplý nerezový rámeček zabezpečuje skla stále čistá a bez rosení i v zimních období. V současné době dodáváme jako standard u všech izolačních skel.

Meziskelní příčky

Izolační skla mohou být opticky dělena okrasnými dělícími mřížkami umístěnými v dutině skla v různých šířkách, kombinacích a barevných odstínech.
 
Výrobky úspěšně odolávají extrémním vlivům vnějšího prostředí, přizpůsobí se i velmi odvážným představám architekta. Do prostor vnášejí komfort, pohodu a bezpečí. Maximální úspora energií zaručuje rychlou návratnost investic. Dokonalá protisluneční ochrana a zvukově izolační vlastnosti vytvoří příjemné a tiché prostředí i uprostřed velkoměsta nebo v sousedství letiště. Bezpečnostní skla poskytují dostatečnou ochranu proti násilnému překonání.
 
Z naší nabídky můžete zvolit kombinaci parametrů skel přesně na míru potřebám v konkrétním místě. Mřížky do oken, meziskelní příčky umí nádherně rozdělit okno na menší okénka, která se budou více líbit. 
 

IZOLAČNÍ SKLO S TEPELNOU OCHRANOU, Ug = 1,1 W/m2K
Zvláštní charakteristika:
Udržuje teplo, brání chladu
Využívá sluneční energii - ale ne nadměrně
Snižuje náklady na vytápění
Šetří životní prostředí
Vytváří příjemné pokojové klima
Barevně téměř neutrální
Zaručuje nejvyšší kvalitu zpracování a životnost
Využijte zasklení oken s tepelnou ochranou. Nová generace tepelně izolačních skel udržuje v domě teplo a to znamená: výrazné snížení nákladů na vytápění tzn. dům bez chladných zón, ochrana životního prostředí (snížení emisí při vytápění).

BEZPEČNOSTNĚ IZOLAČNÍ SKLO
Zvláštní charakteristika:
Skla lepená: poskytují ochranu proti zranění (v případě prasknutí)
Skla kalená: chrání proti útoku zvenčí
Využijte zasklení oken bezpečnostním izolačním sklem. Tvrzené bezpečnostní sklo je díky svému speciálnímu tepelnému zpracování při výrobě zvláště odolné proti prasknutí. Jestliže přesto dojde k prasknutí, rozpadne se na malé tupé střepy, které nemohou způsobit zranění.
 
 

 

PROTISLUNEČNÍ IZOLAČNÍ SKLO
Zvláštní charakteristika:
Tvrdě pokovené: jednoduché nabo izolační sklo, silně reflexní
Probarvené ve hmotě: jednoduché nebo izolační sklo, málo odráží, absorbuje
Využijte zasklení oken protislunečním izolačním sklem. Skla zabraňují nepříjemnému zahřívání interiéru a snižují tak zátěž klimatizace, šetří energii a aktivně přispívají ke zlepšování životního prostředí. Dále je možno tot sklo vybavit doplňkovými vlastnostmi, ať už je to schopnost tepelné či zvukové izolace, odolnost proti vloupání, ochrana osob, ochrana před úrazem nebo požárem.
 

 

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela


http://www.othermholesovice.cz/index.php?nid=8162&lid=CZ&oid=1544622

Návštěvnost stránek

052909
paticka[3].jpg