Jaké dveře vybrat

   
 
 
Dveře jako vstupní bránou domova tvoří první dojem, který si o domě či bytu návštěvník udělá. Vstupní dveře jsou prvek, který zákazníci řeší velmi pečlivě zejména z hlediska designu. V nabídce máme vstupní dveře z plastu, dřeva i hliníku v bohaté nabídce designů, barev, s možností ornamentálních výplní apod. Nelze zapomínat také na detaily jako jsou chránky, klepadla, rozety, kukátka nebo madla.


Klasikou zůstávají  dřevěné dveře z pohledu vlastností lze říci, že pro rodinné domy je nepřekoná nic. V poslední době jsou stále více žádané také  plastové dveře, kde je možné volit nejrůznější výplně a design. Hliníkové dveře se používají zejména u bytových a panelových domů a všude tam, kde jsou dveře hodně namáhány. Jejich jasnou předností je zejména odolnost.

Do bytových domů dodáváme vstupní portály řešené na míru včetně schránek, elektrických zámků a dalších prvků pro snadné a bezpečné ovládání.

Dodáváme také zajímavá řešení dvoukřídlových či jednokřídlových dveří doplněné o světlíky v nejrůznějších designech. Zde si můžete sami navrhnout jak mají vypadat dveře, které budou denně vítat Vás a Vaše hosty.

 

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela


http://www.othermholesovice.cz/index.php?nid=8162&lid=CZ&oid=1544622

Návštěvnost stránek

052909
paticka[3].jpg