Služby

Kompletní nabídka služeb


Kvalitní montáž oken je základem, aby okna správně fungovala a přinášela úspory, které od nich očekáváte. Naším cílem je poskytnout Vám komplexní služby na míru Vašim potřebám, a to vždy v prvotřídní kvalitě.

Demontáž a montáž oken

Proces demontáže a montáže máme do detailů propracovaný. Pro demontáž oken postačí jen asi 1 metr volného místa před oknem a uvolnění přístupové cesty k oknu. Staré okno je demontováno, nové se usadí a utěsní, tak je vše připraveno pro zednické začištění.

Většinou je výměna oken otázkou jednoho dne, u většího bytu, rodinného domu, nebo pokud jsou zednické práce složitější, se celý proces protáhne na několik dní. Práce jsou vždy prováděny tak, aby nikdy nedošlo k tomu, že by zákazník byl přes noc v bytě bez oken.

Součástí montáže oken je standardně také montáž objednaných doplňků stínící techniky, parapetů apod.

 

Zednické začištění

Zednické začištění to je zajištění úpravy ostění kolem nově osazených oken. Funkčně jde o ochranu připojovací spáry před povětrnostními vlivy.

Doporučujeme objednat si i kompletní zednické začištění částí, zejména v případě, že jde o výměnu oken. Výsledek je pak skutečně čistou prácí. Materiál pro zednické začištění je zajištěn.
 

Doprava

Okna a dveře dopravíme na místo montáže. Montážníci pak již zajistí bezpečné odnesení výrobků k místu výměny, a to tak aby nedošlo k jejich poškození.
 

Parotěsné provedení připojovací spáry

Doporučujeme provést zajištění připojovací spáry mezi oknem a stěnou použitím speciálních parotěsných pásek a fólií.

Fólie zabrání přístupu vlhkosti do spáry. Tím je chráněna izolační pěna, která zajišťuje tepelnou izolaci oken v místě připojení na stěnu. Takto ošetřená připojovací spára je velmi vhodná zejména do prostor se zvýšenou vlhkostí vzduchu jako jsou např. koupelny, kuchyně apod.
 

Likvidace starých oken

Vybouraná okna, suť a další materiál, který je odpadem po demontáži a montáži oken zlikvidujeme odborným a ekologickým způsobem. Zvláště okna a dveře jsou velkoobjemovým odpoadem, který je náročný na likvidaci.

Pokud si objednáte také ekologickou likvidaci starých materiálů máte zajištěno, že se nebudete muset zabývat jejich skladováním. Po demontáži je odvezeme.
 

Další služby

Po domluvě s dodavatelem je možné individuálně objednat také další služby jako je vyzdívání, zateplovací práce, výmalba částí stěn dotčených výměnou oken atd. Obraťte se již při objednávce oken také s dotazem na všechny služby, které v souvislosti s výměnou a montáží oken budete potřebovat. Naším cílem je obsloužit každého zákazníka k jeho plné spokojenosti.

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela


http://www.othermholesovice.cz/index.php?nid=8162&lid=CZ&oid=1544622

Návštěvnost stránek

052909
paticka[3].jpg