Špaletová okna
Špaletová okna s příslušenstvím

Špaletová okna

Špaletové okno je okno, mezi jehož vnějšími a vnitřními křídly se nachází část špalety. Špaleta samotná je pak vnitřní povrch okenního otvoru. Špaletová okna byla často používána u starších staveb se silnými zdmi. Moderní verze špaletových oken využívá zdvojených skel, které skvěle přispívají k tepelné izolaci okna. Špaletová okna jsou vyráběna ze dřeva.

Kdy zvolit špaletové okno?

Jsou špaletová okna vhodná pro každý typ budovy? Kdy je použít a kdy ne?

  • Rekonstrukce historického domu
  • Přizpůsobení stavby krajině

Pokud řešíte rekonstrukci domu v historické zástavbě je třeba postupovat citlivě s ohledem na jedinečný vzhled. Současně je ale třeba splnit požadavky na moderní bydlení. Špaletová okna splní všechny tyto požadavky. Jsou vhodná také tam, kde je třeba stavbu přizpůsobit rázovitosti krajiny.

Vlastnosti špaletových oken

Konstrukce špaletová oken je řešena tak, aby splňovala nejnáročnější tepelně izolační požadavky i nároky na hlukový útlum. Široká nabídka stylových doplňků dává možnost doladit vzhled do posledního detailu.

  • kvalitní tepelná izolace
  • vynikající zvuková izolace
  • široká nabídka stylových doplňků

Kontakt

Pokud uvažujete o pořízení špaletových oken, oslovte naše odborníky poptávkou, rádi a ochotně Vám poradí a pomohou. Pro bližší informace nás kontaktujte nebo nám napište pomocí online formuláře. Prohlédněte si naši nabídku příslušenství pro špaletová okna a přizpůsobte je svému vkusu.

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela


http://www.othermholesovice.cz/index.php?nid=8162&lid=CZ&oid=1544622

Návštěvnost stránek

052909
paticka[3].jpg